skuteczne
z natury

Jesteśmy takie, jak nasze produkty – z natury skuteczne.

PBC Labs to my. Trzy przyjaciółki, które łączy miłość do podróży. Nie tylko tych po świecie, lecz także (a może przede wszystkim) w głąb nieodkrytych dotąd obszarów. Obszarów, które znajdują się w zasięgu wzroku. Naturalnie, o ile wie się, gdzie patrzeć. My patrzymy w naturę, bo wiemy, że znajduje się w niej wszystko to, czego potrzebujemy. Szukamy rozwiązań tam, gdzie inni szukają problemów.
I znajdujemy je.

skuteczne <br/>z natury

%

producentów kosmetyków

uważa, że dostępność ekologicznych nowości
na rynku jest niezadowalająca. Oferowane produkty opierają się na surowcach, które nie wnoszą nowej
jakości i nie odpowiadają potrzebom skóry. Nowa jakość jest konieczna.

Dostarczamy Jakość

Tworzymy unikalne i jakościowe produkty, które mają realny wpływ na rynek oraz konsumentów. Składników
szukamy w naturze, a to, co najcenniejsze pozyskujemy
za pomocą własnej i innowacyjnej technologii ekstrakcji wspomaganej ultradźwiękami.

Z natury skuteczne

Wytwarzamy ekstrakty roślinne oraz substancje czynne do produkcji kosmetyków i suplementów diety, a także gotowe produkty. Tworzymy je przede wszystkim w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Natura ma wszystko, czego potrzebujemy.

Katarzyna Dos Santos Szewczyk

Dr hab. Katarzyna Dos Santos Szewczyk ukończyła Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od początku kariery zawodowej związana z Katedrą i Zakładem Botaniki Farmaceutycznej (obecnie Katedra Farmakognozji i Botaniki Farmaceutycznej) UM w Lublinie, gdzie obecnie pracuje na stanowisku profesora UM. Rozwija własne zainteresowania naukowe współpracując i publikując opracowania dotyczące fitochemii. Jest autorem lub współautorem ponad 100. publikacji i doniesień zjazdowych. Zajmuje się optymalizacją warunków ekstrakcji i separacji polifenoli, a także badaniem aktywności biologicznej ekstraktów roślinnych.

Gosia Maciejewska

Gosia Maciejewska Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na wydziale Malarstwa we Wrocławiu oraz Produkcję Filmową i Telewizyjną w Łodzi. Menadżerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy w marketingu w czołowych firmach kosmetycznych w Polsce. Pasjonuje się poszukiwaniem nowych trendów oraz innowacji w designie oraz biznesie. Czas wolny spędza aktywnie żeglując oraz podróżując po Azji. Pasjonatka architektury, kultury japońskiej, filmu oraz dogoterapii. W poszukiwaniu life balance oraz estetycznych doznań w kontakcie z modernizem obecnie zamieszkuje Gdynię.

Joanna Latosiewicz

Ekonomistka z 20-letnim doświadczeniem w finansach i biznesie. Pomysłodawca komercjalizacji ekstraktu, Członek Zarządu Spółki, specjalistka ds. handlu zagranicznego w spółce eksportowej, Inżynier procesów biznesowych, współwłaścicielka firmy w dziedzinie księgowości i finansów. Miłośniczka podróży, szczególnie zafascynowana kulturą krajów śródziemnomorskich, zainteresowana zdrowym stylem życia, wszystkim co naturalne, nieustająco dążąca do równowagi wewnętrznej i wellbeingu, ćwiczy jogę i pilates. Zakochana w Lubelszczyźnie i Podlasiu, ceniąca dobra naturalne tych regionów, przyrodę i piękno, szczególnie Roztocza, które aktywnie promuje.